Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Dobrý den, jsem hrozny laik na počítače a chtěla bych stolní počítač sestaveny.
Bude určeny pro hraní her (csgo,lol,the sims 4) a pro livestreaming na twitchi.
Finanční maximum je 20 000.-

Je treba : skříň včetně všech komponentu (i mechanika!!), monitor, webkamera

Děkuji za nejake tipy a pro me nejlepsi možnost..

Mohu se zeptat, jaký IT specialista? Čím si zasloužil to, že se může označit za IT specialistu?
Nebo je to pouze pracovník nějakého e-shopu, který pracuje na pozici IT specialista a vůbec, ale vůbec nemusí nic vědět?

Pokud to druhé, tak vězte, že jim je šumák, co za sestavu koupíte, hlavní je, že jste něco koupil..

Však ho nech, nestojí za odpověď.
Jinak návrhy z "Fora Ž." se dají rozeznat celkem jednoduše.
Převážně většinou:
1. Intel i5
2. desky GB
3. zdroje Corsair
4. g.karty nV
5. disky Seagate
6. krabice hodně točáků
7. v každé sestavě SSD
8. hodně počítají s přetaktem CPU, GPU
(dost si potrpí na tiché sestavy a někdy i za cenu menšího výkonu)
Každá "stáj" má trochu odlišnou koncepci, ale vyloženě zase ani tam krámy nesmolej.

Nejdřív se nauč číst, než mě tu začneš takto obviňovat.
20 000 je maximum, ale každý má nějakou tu rezervu, plus sem do toho nepočítala úspory na Operační systém a Webkameru, se kterou si snad poradím sama.. Ach jo, tak se tím nezaobírej.