Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s mobilem a sluchatkaam koss

Zdar, koupil jsem si jety mobil K750i, ktery je flashnutej na W800i. Problem je, ze foceni nejede...vzdy naskoci a zase se hned vypne. Druhym problemem je hlasitost. Mam na maximum 8, ale hraje to nejak potichu. Pokud to neni v nastaveni kolik stoji asi oprava?!!

Mam koupeny Koss porta pro, ale nevim k cemu je na boku nad reprackama modry posuvnik ?!

K tem sluchatkam ,je to funkce Jedna takzvana komfort zone a nastavujes si tim pritlak k hlave ,ja to pouzivam celkem dost.Jedna se o to aby te sluchatka pri delsim noseni netlacili .Kazdy ma jinak tvarovanou hlavu a tim padem jsou takzvane v tomto ohledu takove multifunkcni a dopasujou se na kazdou hlavu.

Ak do riadiacej jednotky skodovky flashnem program z BMW, tak to auto tiez moc fungovat nebude.
Najprv by som dal naflashovat originalny SW k tomu mobilu, malo by to byt za par stovak, potom sa uvidi ci to pomoze (ak nepomoze tak oprava moze byt dost draha).

P.S. ked kupujes "jety" mobil tak si ho pred kupou nevyskusas??

P.S.2. mohlo by to byt aj baterkou, skus to ked je mobil v nabijacke.

Záleží na tom, jakým způsobem jsi to od něj koupil - pokud jen na inzerát, tak to bude hodně težké, zvláště pokud tě na přeflešování předem neupozornil. Pokud tě upozornil, ale uvedl, že je absolutně v pořádku, tak je to by ses teoreticky mohl obrátit na policajty, ovšem musíš mít důkazy - třeba i ten inzerát, nebo kde jsi to koupil. Můžeš však původního majitele kontaktovat a doufat v jeho solidaritu, můžeš i případně pohrozit trestním oznámením, ba ho dokonce můžeš i podat, pokud se cítíš skutečně podveden. Už to, kdyby ho pak policajti kontaktovali, by mohlo celou operaci urychlit.
Kolik jsi vlastně za ten mobil dal peněz?