Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tip: levný telefon s androidem - LG E401i (Optimus L1 II)

Situace: odešel mi mobil, co mám jen na volání a sms a nic dalšího po něm nechci (na skutečnou práci mám Samsung Galaxy Note).

levný telefon => nelze čekat zázrak

Dávám to sem na poradnu jako tip na:
a) druhý telefon
b) náhradní telefon
c) prostě levný telefon

Pořídil jsem, čistě na volání a sms, mobil s androidem, ten nejlevněší co byl: LG Optimus L1 II; koupil jsem ho u Mobil pohotovost za 1500 Kč.

Na to, že je to levný telefon s androidem (4.1.2) to ujde, reakce systému jsou ok; co je ovšem tragédie je rozlišení displeje: 320x240, což je na dnešní dobu fakt málo, navíc na displeji s úhlopříčkou 3 palce. Jinak je ale vše ostatní v normě.

Na práci s aplikacemi to moc není, hlavně kvůli rozlišení. Jde-li jen o volání a/nebo sms, může vyhovět...

Telefon s nízkou cenou a neodradí-li rozlišení displeje (doporučím vidět nejprve naživo, ať to s váma nesekne) :-)

Prestigio MultiPhone 3404 DUO

HUAWEI Ascend Y330

No ono na ty SMS se taky muze hodit lepsi rozliseni. Osobne bych bud zkusil Prestigio, lidi co znam pomerne ty jejich levne founy chvali, samozrejme je treba brat v potaz to ze to jsou opravdu levne smartphony, od kterych nelze cekat zadne zazraky. Anebo priplatit par penez za ten Huawei, kterej taky docela jde, oboji maji pouzitelnejsi rozliseni.

(Ja mam jako zalozni foun ZTE Blade - 3,7" 800x480 Android 4.3 CM.)