Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Ideapad Flex 14 se nechce zapnout.

Ahoj, předem všem děkuji za přečtení a za případné rady.
Dnes ráno jsem byla na notebooku úplně v pořádku, projela si internet, pak ho zaklapla, dala do kufru, šla do školy a pak jela vlakem domů. Doma se mi ale noťas vůbec nechce zapnout, vždy jen bzukne, rozsvítí se světélko, pak zas zhasne a dál nic.
Nevíte, co by s ním mohlo být? S baterkou problém není.

Je tam diodka, která mi svítí, když je tam nabíječka spolu s baterkou. Když tam teď mám jen nabíječku, nejde to zapnout pořád a nesvítí nic.

Nikde jsem s tím křápnout nemohla, schovávám ho vždy do tepla mezi oblečení. :(

Tak este tam vloz baterku a potom nabijacku - zasvieti LED, ked to ani potom nejde zapnut, tak je nieco vadne.
Skontroluj vsetky konektory ci v nich nemas nieco kovove (gombik z oblecenia :) co by tam nieco skratovalo, vyber vsetko zo vsetkych konektorov, ked nic tak asi uz len servis resp. reklamacia