Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hra Rome Total War a fixedfactions

Čus, mám hru Rome Total War, a sehnal jsem fixedfactions (abych mohl hrát za všechny frakce)
Kam mám tuto složku přesně přesunout??? Bude stačit, když jí dám pouze do složky hry??:beer:

zm. nad. - pův. "fixedfactions" (Kurt)

Tys to stáhnul bez návodu? ::)

How to install:
Put all the filles from the "Imperial Campaign" folder, and put them into your "Data\world\maps\campaign\imperial_campaign" folder
Put the file in the "text" folder into your "Data\text" folder
Restart the game to see any changes if you did this while it was running...