Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon do 5000

Ahoj , chtěl bych nějaký telefon s androidem . Ideálně aby měl větší displej s alespoň HD rozlišením. Dále bych také rád přední kamerku.Herní výkon by nemusel být nic extra. děkuji :))

Polozil bych si byt tebou otazku na jak dlouho telefon chces, nebo-li jak dlouho pocitas, ze by mel vydrzet nez koupis zase novej a jestli vyuzivas nebo budes vyuzivat i datove pripojeni.
Protoze LTE je za dverma, T-Mobile do konce roku 90% obyvatel, 3G se uz rozsirovat nebude, spis naopak a mobil za 5.000,- s LTE neudelas, teda jestli jeste nesetrit. Jinak nejlevneji neco pres 5.000,- by mel byt Huawei Ascend G6-4G, ktery ale nema HD rozliseni.