Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy Y - Omezený počet znaků

Ahoj, prosím Vás, měl bych dotaz ohledně mobilu Samsung Galaxy Y S5363. Když píšu SMS, tak můžu napsat maximálně 3x 160 znaků..To znamená, že do "jedné" SMS nacpu maximálně 480 znaků..Když přesáhnu, tak již je to jako MMS..Zajímalo by mne, jestli není nějak možné, zvýšit počet znaků na SMS? U jiných mobilů, lze napsat mnohem delší SMS, ale já to mám omezené těmi 480 znaky..Poté se převádí na MMS..Jde to tedy nějak nastavit, upravit, předělat? :) Děkuji mnohokrát

No právě že ne..Mobil mě pustí napsat do "jedné" SMS, pouze 3x 160 znaků..Jakmile tedy překročím 3 x 160 znaků, cože je 480 znaků, tak mi mobil napíše, že převádí sms na MMS zprávu..Sms mám zadarmo, takže to neřeším, ale MMS už ne..A když potřebuji poslat dlouho zprávu, tak se mi nechce, ji posílat na několikrát :/