Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příspěvek Vhodné komponenty na upgrade

Zdravím všechny, chtěl bych poradit, zda jsem vybral správné komponenty na upgrade PC a hlavně jestli mi budou pasovat do základní desky.
Desku mám tři roky starou.

www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-p67a-d3-b3rev_10

Komponenty, které jsem vybral jsou tyto.

www.alza.cz/gelid-solutions-tranquillo-revize-2-d342666.htm#popis
www.alza.cz/intel-core-i5-4440-d467745.htm
www.alza.cz/msi-n750ti-tf-2gd5-oc-gaming-d528602.htm
www.alza.cz/seagate-desktop-sshd-2000gb-d460887.htm

Jde mi opravdu hlavně o to, aby nebyl žádný problém s kompatibilitou. A pak ještě jedna věc. Ne zrovna rád se v PC nějak hodně šťourám, takže se chci ujistit, že opravdu stačí pouze komponenty vyměnit, stejný kabel co tam byl původně, dám do nového a vše pojede jak má (to že se na procesor dává chladící pasta atd... samozřejmě vím :). Nebude potřeba nic složitě překopávat (třeba BIOs či co já vím :) ). Díky moc za info...

Respektive, když mám tuto grafiku teď

www.alza.cz/gigabyte-r695oc-1gd-d218960.htm#popis

bude mi tato taky pasovat?

www.alza.cz/msi-n750ti-tf-2gd5-oc-gaming-d528602.htm#popis

Co jsem koukal, je tam rozdíl:

Pro připojení k PC
PCI Express x16 2.0
PCI Express x16 3.0

a

Šířka sběrnice
256-bit
128-bit

Tak nevím, jestli to bude problém.