Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dym z pc

Ahojte teraz som zapol pc nic mu predtym nebolo a zrazu strasny zapach zacalo byt citit a akobyv... para...ale pc ide... co to je?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel) (fleg)
Trolling (fleg)

Připomněl jsem si jednoho kolegu, nejela mu oktávka, myslel, že by to mohl opravit sám (je ing. a CSc). Tak se do toho pustil, ale nedařilo se mu. Když pak zavolal do servisu, dostal radu aby se v tom už dál nešťoural a zbytečně si tak nezvyšoval cenu za opravu.
Tak podle toho co tu píše tazatel pokud si z nás nedělá
[http://pc.poradna.net/file/view/20042-ppp-jpg]
to pro něj platí nejmíň desetkrát.

Inak nemusim byt detektiv oriesok, aby som vedel, ze sa nebavim s dietatom.
1. Dieta urcite veku sa vyjadruje vzhladom na svoj vek, a to sa neda velmi dobre imitovat hlavne ak sa casto s detmi bavite viete ako uvazuju a vyjadruju sa.
2. Dieta nebyva hor do polnoci a nerozobera pc
3. Dieta byva doobeda v skolke/skole a nema pristup na internet
4. Dieta sa nevie zaregistrovat na poradni, vlozit si a upravit avatar, potvrdit registraciu
5....atd atd tych dovodov je viac, takze preto som to zamkol.