Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapnutí PC nefunguje monitor

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit.
Asi před měsícem jsem si koupil nové komponenty do PC, konkrétně GPU a RAM.
Od té doby se mi při spuštění PC nezobrazí obraz na monitoru. PC, klávesnice a myš fungují bez problémů, ale na obrazovce pouze bliká kontrolka. Pomůže akorát počkat průměrně asi 10 minut, potom přestane blikat kontrolka na obrazovce a stačí ji restartovat a vše běží normálně. Před koupí nových komponentů vše běželo normálně a kontrolka neblikala. Myslel jsem si, že je chyba v GPU nebo v RAM, ale proč by po restartování obrazovky fungovali normálně? Před upgradem jsem používal integrovanou grafickou kartu.

Díky za radu.

PC:
CPU - Intel Core 2120
GPU - NVIDIA 750 Ti
Zdroj - 500 W
Základní deska - MSI B75ma-P45
Monitor - Fujitsu Siemens P19-2 1280x1024
Windows 7
RAM - 8GB (před upradem 4 GB)

Pokus není nutno restartovat PC, ale stačí jen vypnutí a zapnutí monitoru, tak dodělává ten monitor. Nejčastěji to bývají nafouklé elyty v jeho zdrojové části. To že to začalo dělat až po výměně komponent bude jen náhodná časová shoda. Co je to za monitor a jak je starý?