Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolny restart pres noc

Zdarec, mam na vas dotaz. Kdyz kvuli praci necham pc bezet pres noc, tak se mi dvakrat stalo, ze bylo rano zrestartovane...a prace v hajzlu pres den, kdyz pracuju zadny takovy problem nebyl... nevite co je za potiz?

Nevime, prehriva se to, vypadava vam v noci elektrika, nebo tam odchazi nejaka komponenta, pripadne nejaky antivir ci neco podobne jebleho co by si stahlo v noci aktualizaci a samo restartovalo tam nemas nainstalovane?