Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky mobil s androidom a vymenitelnou bateriou a ...

Po 4 rokoch chcem vymenit moj HTC Desire. Ja mobily velmi nesledujem - nevedel by niekto poradit mobil ktory by mal:
- vymenitelna bateria (to chcem uz len z principu)
- led svetlo/dioda k fotoaparatu (ktore casto pouzivam ako baterku)
- bolo by super ak by mal "notifikacnu diodu" ako mam teraz - ak mam zmeskany hovor tak blika na cerveno, neprecitana sms blika na zeleno - nemam pri sebe mobil 24/7 a nepotrebujem sa nam pozerat kazdych 5 minut
- ine klasika, na cene velmi nezalezi

Alebo poradit stranku ktora by dokazala podla tohoto filtrovat - ja som taku nenasiel :/

Dakujem

- Nákou dobu jsem pouzíval LG F6 která bu mohla splnovat tvé pozadavky, i s informačním (tebou nazvané blikání) pri zmeskaném hovoru, či pri SMS nebo email.
- Baterie, s doubrou vydrzí 2460 mAh, fotoaparát 8MP + led flash, velikost displeje 4,5 qHD

Tve pozadavky splni dneska kdejakej mobil.

Co datova sit, pouzivas? Protoze bys asi chtel mobil na dalsi 4 roky a nastupuje LTE (T-Mobile do konce roku pokryti 90% obyvatelstva), "3G" sit uz se budovat nebude, no a smartphonu s LTE zase tak moc neni, takze se ti to rozhodovani muze znacne zjednodusit.

Potom se rozhodni, jestli bys chtel spis mensi (do 4,5") nebo padlo (5" a vic).

Vodafone jsou tragedi, prave, ze UMTS/HSPA uz lepsi nebude, proto je treba premyslet nad telefonem s LTE, pokud data vyuzivam. LTE ma vetsi dosah, da se predpokladat, ze velka mesta budou opravdu do konce roku pokryta komplet a signal bude behem pristiho roku temer vsude.