Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC investice

Paměť: 2048 MB DDR3

Pevný disk: 320 GB (7200 ot./min)

Monitor AOC V22 22" LCD

Grafika ATI radeon hd 5700

MicroTower

Procesor Intel celeron E3400 2,60GHz 2,60 GHz

OS: win 7 service pack 1

Využití: Herní

Investice do 5,5 tisíc. Předem všem děkuji.

Neříkám, že bych chtěl koupit nový PC, jen pokud je možnost tak se vejít s 5500,- Do repasování tohoto slabšího stroje. Například koupení nových RAMek atp. Jinak s grafikou jsem celkem spokojen (i když je to ATI) monitor si myslím že špatnej taky úplně není. Procesor starší typ ale to dvoujádro si myslím na hry jako CS:GO, COD 4,6 Dota stačí.

Stará platforma, do toho se už neoplatí investovat peníze, nechej sloužit dokud to jde. Potřeboval si silnější CPU a tím pádem pak i novou základní desku, paměti a grafickou kartu a to za 5.500 Kč nekoupíš aby z toho bylo herní PC.