Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je tato grafická karta dostačující?

Dobrý den,
mám dotaz na tuto grafickou kartu jestli je dostačující. http://www.czc.cz/gigabyte-gt-640-hd-experience-2g b/116090/produkt?q-c-1-f_2027494=d128.0&q-c-2-f_20 27481=sNVIDIA&q-category-id=9ht0msjf58gnva96n24a7t 1057&q-c-0-f_2027499=sDDR3

Nejvíce požadující hra co hraji je WoT, nebo BF3 (které se mi strašně seká) sestava je: Intel core i7 870 @2,93Ghz Turbo boost MAX: 3,6Ghz. RAM: 6GB 3X2 DDR3 1333Mhz 1,5V. GPU: nvidia GT 330, podle info je z roku 10 a je to kancelářská! Je 256bit, GPU takt (Geometric Domain) 500 MHz (original: 500 MHz) GPU takt (Shader Domain) 1242 MHz (original: 1250 MHz)

Tot vše, na tomto hraji WoT, dalo by se říct že se to občas seká, ale chtěl bych lepší, chci se zeptat jestli je tato ta správná, která bude lepší... nechci investovat moc peněz, kamarád, který se v tom vyzná doporučil tuto :) Co vy na to? Je možné že budu hrát třeba ještě něco jako BF3 atd.. ale myslíte že to wot třeba na full grafiku by s tímto šlo? co vůbec wot žere, já nevím někdo říká procák, ale mě to žere max 40% což není moc, nevím proč si nevezme více... asi je to tou gpu dle mne.

Dík za každou radu

a s tou moji?

Jinak co myslíte? Nevím nevím, je to těžké vybrat, kdybych chtěl nvidii, kterou by jste mi doporučil? Byla by také taková levná? Nebo myslím si špatně, že amd gpu, cpu jsou horsi nez intel cpu a nvidia gpu? Myslím to tak že mám nvidii za 4tisíce a AMD za 4, že to amd by muselo být za 5 aby mělo výkon jako nvidie? Je to správně nebo je to jen nějaký mýtus, který jsem někde pochytil nebo vymyslel ?