Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herny PC - okolo 650€

Zdravím

Nedávno som tu písal ohľadom výmeny starého hardwéru v PC načo som sa nakoniec vykašlal ako som tam písal. Starí PC pôjde na chatu alebo bratovi a ja teraz potrebujem novy.

Cena okolo 650€ (cca 18000kč) +/-30€
Prevažne na hry
Bez monitoru a OS
Keďže na slovensku je problém všetko zohnať na jednom mieste (hlavne za rozumu cenu) tak som nútení poskladať si PC sám.

Tiež to chcem bez SSD ktorý dokúpim neskôr, a tak tiež neviem či sa viac oplatí PC skriňa zo zdrojom hore alebo dole.

Predom ďakujem za rady a tipy

Pôvodne som to cele chcel kupiť na alze ale, keď si tam všetko nachádžem je výsledna cena niečo cez 700€ a to tam ešte nieje ten chladič na procesor ktory nemaju
v ponuke. Preto som chcel kupit grafiku na gigastore kde je lacnejšie a tiež som sa pital na tu lacnejši matičnu dosku.

PS: tiež som o gigastore počul dost zle reči hlavne čo sa týka dodania tovaru a reklamacie, ale tiež mam pobočku priamo v meste a tiež som sa pýtal ludi ktorych osobne poznam ( len dvaja ale problem nemaly )

pri kupe s alzi som sa dostal na cca 715€ čo je trochu viac ako som počital :D
preto uvažujem o kupe grafiky s gigastore kde je to o par € lacnejšia a dufat že bude v poriadku
a tiež budem nuteny asi kupit len ASUS M5A97 R2.0 namiesto EVO kde to da 20€ dole

išlo by to takto alebo sa da ušetrit inde ???

dneska všetko došlo takže všetko doma až na grafiku ktorú nemaju zatial na sklade
a dalej CPU chladič kde tuto značku nejde na SK zohnat pozeral som 4 obcohdy v okoly a jedine kde ho maju je gigastore kde podla rád to kupovat nechcem
vie niekto poradiť náhradu ? najlepšie s alzi