Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telefon do 4 500Kč?

Dobrý den,
mám zájem si pořídit telefon max do 4,5 ale lépe méně :)
chtěl bych hlavně HD displej, android, co by jste doporučili? Jinak jak je to s modely kde se nedá vyměnit baterie? Já jelikož telefon používám hodně, u toho posledního (S3 MINI) jsem za dobu co ho mám 1,7 roku měnil baterii 2X!!!

Líbí se mi tyto 2, ale v recenzích řikali že ani u jednoho baterie nejdou vyjmout a měnit....

http://www.alza.cz/huawei-ascend-g630-white-d19825 40.htm
http://www.alza.cz/acer-liquid-z500-cerny-d2145327 .htm

Co vy na to? Budu rád za každou radu :)

No vidíte, já u Nokie 6303 mám ještě původní akumulátor. Nevyměnitelný akumulátor považuji u mobilu za svinstvo a osobně se divím, že ekoteroristé z Bruselu ještě neztopořili nad takovým mrháním přírodních zdrojů! Jo, aha, oni nemají čas, jde o prachy za lobbing v případě tepelných koulí, za "obnovitelné zdroje" a jiné hovadiny a brojením proti jedinému skutečně čistému zdroji el. energie - jaderným elektrárnám.

Kupte si normální telefon a ne ošmatávací krám.