Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte s pc sestavou

Dobrý den,
Chtěl bych si nechat na czc sestavit pc. Pc by mělo být využíváno převážně na hraní her.
Cena by měla být do 16 tisíc včetně OS( nejlépe Win7). Monitor mám.

Předem děkuji za návrhy :)

dobrá, moc děkuji za odpověď :) jinak mohl bych tě ještě poprosit zda by jsi mi na tom czc.cz poskládal něco dle tvého uvážení rozumného za těch 16k? jsem v tomhle celkem k ničemu tak jsem si radši chtěl nechat poradit než abych vyhodil 16k jen tak z okna za něco co mi k ničemu nebude... jinak ještě k tomu monitoru tak bych si koupil http://www.czc.cz/benq-vl2040az-led-monitor-20/153 193/produkt?q-category-id=2tf88o7g7kgt5bgikvt7pfpj ie jelikož ten co mám je přeci jen už pár let starý :)