Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nastavení wifi

Zdravím, chci se zeptat. Dnes jsem přeinstaloval operační systém (Windows 7). Je tam jen čistý základ a mě zajímá jak tam mám nainstalovat WIFI, abych se mohl připojit k internetu. Budu rád za každou odpověď. Díky

Je tam jen čistý základ a mě zajímá jak tam mám nainstalovat WIFI

dotaz, proč přeinstalováváš, když neumíš instalovat ovladače, je asi zbytečný.
1) chipset driver základní desky
2) ty ostatní od grafiky a výrobce základní desky
3) wifi je síťová karta? usb adaptér? něco ještě tajnějšího?

Pokud máš přístup k Internetu, tak si zapni aktualizace, stáhni si drivery k čipsetu a ke grafice a poté ve Správce zařízení najdi Wifi a dej aktualizovat ovladače/nainstalovat ovladače a mělo by ti to šlapat..

EDIT: Někdy se stává, že ti to drivery k wifi, přes Správce zařízení, nenajde. Mě to našlo asi na 20. pokus :D Ať žije Microsoft!

ale ano, jde to i s drivery od Microsoft-u, hlavne pro kamerky na noteboocích je to ideálni rešení, v 50 % prípadú je pak obrázek otočen vzhúru nohama, ostatne odkud by tak Microsoft mel vedet v jaké poloze výrobce notebookú ten chip montuje do víka, když ono to jde na dva spusoby ....

... :puff: