Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue Screen

Dobrý den.

Nedávno jsem měnil grafickou kartu. Zhruba měsíc všechno běželo v pořádku a nyní se mi objevila modrá smrt dvakrát do týdne. Naposledy se mi to stalo včera při hraní Call of Duty 4 zhruba po půl hodině hraní. Po restartu se mi rozběhl ventilátor v gpu na 100% a karta byla dost zahřátá. Takže nejspíš se při zatěži zahřála a ventilátor běžel nejspíš pořád na stejné otáčky tudíž se nejspíš neuchladila a proto modrá smrt.

Zde je výpis modrých smrtí z WhoCrashed:

On Sat 4.10.2014 0:00:48 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\100414-23649-01.dmp
This was probably caused by the following module: atikmpag.sys (atikmpag+0xB038)
Bugcheck code: 0x116 (0xFFFFFA800690B010, 0xFFFFF8800400B038, 0x0, 0x2)
Error: VIDEO_TDR_ERROR
file path: C:\Windows\system32\drivers\atikmpag.sys
product: AMD driver
company: Advanced Micro Devices, Inc.
description: AMD multi-vendor Miniport Driver
Bug check description: This indicates that an attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: atikmpag.sys (AMD multi-vendor Miniport Driver, Advanced Micro Devices, Inc.).
Google query: atikmpag.sys Advanced Micro Devices, Inc. VIDEO_TDR_ERROR

On Sat 4.10.2014 0:00:48 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\memory.dmp
This was probably caused by the following module: dxgkrnl.sys (dxgkrnl!TdrResetFromTimeout+0x214)
Bugcheck code: 0x116 (0xFFFFFA800690B010, 0xFFFFF8800400B038, 0x0, 0x2)
Error: VIDEO_TDR_ERROR
file path: C:\Windows\system32\drivers\dxgkrnl.sys
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: DirectX Graphics Kernel
Bug check description: This indicates that an attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed.
The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system which cannot be identified at this time.

On Tue 30.9.2014 16:51:53 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\093014-25537-01.dmp
This was probably caused by the following module: atikmdag.sys (atikmdag+0xC7DBB)
Bugcheck code: 0x1000007E (0xFFFFFFFFC0000005, 0xFFFFF8800F0CCDBB, 0xFFFFF88003D3B368, 0xFFFFF88003D3ABC0)
Error: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M
file path: C:\Windows\system32\drivers\atikmdag.sys
product: ATI Radeon Family
company: Advanced Micro Devices, Inc.
description: ATI Radeon Kernel Mode Driver
Bug check description: This indicates that a system thread generated an exception which the error handler did not catch.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: atikmdag.sys (ATI Radeon Kernel Mode Driver, Advanced Micro Devices, Inc.).
Google query: atikmdag.sys Advanced Micro Devices, Inc. SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M

Jak bych to mohl podle vás vyřešit?

No po výměně grafické karty jsem přeinstaloval ovladače grafické karty a všechno běželo v pořádku. Potom jsem kupoval ještě HDD a dělal jsem komplet reinstalaci a udělalo to až po nové instalaci OS. Zdroj mám Seasonic SS-500ET. Ovladač chipsetu jsem instaloval mám dojem před grafickou kartou...ale přiznám se že jistě to nevím. Teplotu si uhlídat umím, jenže když jsem hrál tak vubec nebylo slyšet že by se nějak zvýšily automaticky otáčky.

sám vidíš, jak obtížně se v tomto threadu z tebe páčí informace - a to je ten lepší případ.
mnohé tvé minulé nekonečné dotazy jsou jen snůškou nechápavostí. já to proto beru tak, že u tebe nejde ničemu věřit a na nic spoléhat.
nainstaluj to korektně znovu a filosofickými otázkami slepice-vejce-ovladač grafiky se netrap.