Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje IRDA v Ovládacích panelech

Ahoj.
Prosím o radu s infračerveným přenosem. Zařízení nainstaluju(USB), vše OK, ale přenos nejde. Zařízení je vpořádku, zkoušeno na jiném PC. Správce zařízení hlásí "Toto zařízení pracuje správně." Když chci otevřít v ovládacích panelech bezdrátové spojení tak to nejde. Používám WIN XP PRO SP2.Dokáže někdo poradit? Moc díky.:?:

Změna kategorie Tipy,triky -> Operační systémy
A doplněn titulek místo strohého "IRDA" (host)

instaloval si k tomu co davas do USB nejake ovladace? Aky je vyrobca/typ?
P.S. ak to je normalny PC (nie notebook) skus zadny USB konektor ktory ide priamo z dosky.
Co je presne v spravcovi zariadeni? (nazov zariadenia, vlastnosti - karta subory ovladaca)?