Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor I5 na zákl. desce Asus

Zdravím .. Chtěl bych si koupit procesor INTEL Core i5-3350P . Mám základní desku ASUS, model: P8H61-M LX3 . A slot LGA 1155, který podporuje max. 3.8Ghz Momentálně mám dvoujádrový procesor 2.4Ghz.

Moje otázka je, jestli moje základní deska využije opravdu všechny čtyři jádra ? Díky za odpověď ;)

- Ty 4x jádra budou vyuzívat aplikace, software, jestli je potrebujes, zalezí jaky bude vyuzívat.
- Jestli ti to CPU bude fungovat s tvou základní deskou, zustavá otazkou......(BIOS 401)