Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba herného PC

Zdravíčko!!

Mám v pláne poskladať si herné PC :) Moja vízia je nasledovná:

Skriňa - Corsair 500R Carbide Series černá
Zdroj - Corsair RM750
Procesor - Intel Core i7-4790K
Grafika - MSI N770 TF 2GD5/OC Gaming (2x)- SLI
RAM - Kingston 8GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Beast Series
SSD - Intel 530 240GB SSD bulk (2x)
Matica - ASUS MAXIMUS VII HERO
Mechanika - ASUS DRW-24F1ST čierna
Monitor - 24" BenQ RL2455HM
OS - Microsoft Windows 7 Home Premium

Vedeli by ste sa na to, prosím, pozrieť, Či by to takto mohlo byť?

Ďakujem :)

Mates

Rozmýšlam, že pridám HDD, ale mám doma úložisko, takže nevidím dôvod :) Zamenil som to za SEASONIC (pôvodne tam aj tak bol. Zmenil som to kvôli skrini). Dám tam teda: Seasonic 750W, S12G-750 (SSR-750RT) 80PLUS Gold.
Čo sa týka tej grafiky, v rámci značky, je MSI spoľahlivá? Počul som, že lepšia kvalita je EVGA, poprípade GIGABYTE :)
Určite sa nebojím ;) keď už gaming PC, tak poriadny ;)

Ďakujem!

Watch Dogs pouze bez V-Sync. Jinak všechno Ultra v nativním rozlišení displeje a v-sync stabilně 60 fps. Jenom se mi 2x stalo, že když jsem ho zapínal, tak se nezapnul - na desce probliknou postupně 3 kontrolky, zůstane svítit poslední a nic to nedělá. Stalo se mi to jen 2x a restart počítače to řeší. Co to je, nevím, nepátrám. Na hraní super, ale koukám, že tu grafiku o 1500 zdražili :-D