Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "herní" GK do 3000

Zdravím, chtěl bych poradit ohledně GK do mojí sestavy.. Chtěl bych aby to rozjelo Crysis 3 alespoň na normal detaily, BF 4 taky.. Našla by se nějaká GK?
Athlon x4 760k b.e. a 4 GB ram a ZD Asus A55BM-E

za pár stovek navíc je už 265, takže 750Ti má smysl jen u šetřílků, kteří si myslí, že při hraní něco ušetří.

[http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/Sulc/250x_265/ grafy/vykon_16_4aa.png]

Obecně mám za to, že AMD v nižším segmentu aktuálně nemá konkurenci, navíc 265 je už "plnotučná" 256bit karta, takže má výhled, že výkonově vydrží trochu déle, než základní herní karty se 128bit sběrnicí (750(Ti), 260)