Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazovkou/grafikou?

Zdravíčko mám problém s obrazem na notebooku. Nejspíše se jedná o nějaký problém u grafiky AMD RADEON R7 M265 2GB. Jedná se o ntb. http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-e1-572g-nx -mjrec-002/

Problém je že můj obraz je jakoby rozseknutý a nebo nevím jak bych to popsal. Je tam jakoby pruh který kazí a kousel posune video. jak to vypadá se můžete podívat ve videu. Všimněte si v horní části displeje

watch
zhruba u 35sekundy jde vidět čára/pruh asi nejdéle

Tenhle problém mám u VLC media palyer a u vidí na internetu (youtube,filmy apod.). ale pouze při režimu přes celé okno. ve Windows media player to však nedělá.

Dělá mi to také u hry "Mafia1" ale například u "GTA SA" nebo "Need for speed: most wanted 2" nemám nejmenší problém. Nevíte čím by to mohlo být ? Nejnovější aktualizace grafické karty mám a zkoušel jsem také přeinstalovat.

PS: Mám Windows 7 (jestli to hraje nějakou roli)

Děkuji mnohokrát za radu.

Zkoušel jsem ho nainstalovat a také ve správci souboru aktualizovat (aktualizace proběhla) ale stále stejný problém. Navíc po aktualzaci nemůžu použít AMD Catalyst Control Center píše "Nelze spustit aplikaci AMD Catalyst Control Center. Nejsou zádná aktuální nastavení, která lze konfigurovat prostřednictvím progamu AMD Catalyst Control Center."

díval jste se na video o jaký pruh se jedná? pokud by šlo o vadnou grafiku bylo by to nejspíše u všeho ne ? u vše her, u všech přehrávačů apod ne ?. Když úplně stejný film pustím na VLC a Windows media palyer tak tak u VLC se pruh oběví ale u mediaplayer ne.

PS: když připojím notebook na TV popřípadě jiný monitor tak na tv/monitoru tenhle "pruh" není na displeji od notebooku ale je pořád.

třeba. vlc umí využít hw akceleraci grafiky. to samé hry. proto se chyba objevuje u některých aplikací.

pokud je jen chyba v driveru, ještě je možnost úplně odinstalovat ovladač grafiky i ccc a nainstalovat nějakou starší verzi - ne vždy je poslední verze nejlepší.
zkusit třeba ten amd ovladač vga 12.100.

Bohužel tohle nějak nechce fungovat. Když však odinstaluju grafickou kartu Radeon tak se mi zmenší rozlišení a video je vpořádku... po restartu PC však je rozlišení normální a videa v celém okně jsou rozseklá.. (pruh) viz video výše i přes to, že je ve sprácvci souborů u 2hé Radeon grafiky vykřičník.