Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade.

Dobrý den mám návrh na upgrade pc a potřebuju pomoc. Mám toto AMD FX 6300, Ram 8gb, MSI r9 270 2 gb gddr5. Dál bych intel core i 5 plus základku a ssd disk, a chtěl bych si zahrát na ultra hry tak abych prostě nemusel zas něco hned kupovat. Myslíte že grafiku dokupovat nebo je dobrá. Ve hrách mám problikovaní textury a tak nevím, a mám lcd monitor no spíše televice samsung taky by to chtělo monitor ale myslím že to stačí, za jakoukoliv odpověd děkuji. Strop Tak do 16 000-18 000. Díky.

Mám trochu slabší sestavu než ty a hry my nedělají problém, u nejnovějších her nehraju na nejvyšší detaily, ale fakt to moc velký rozdíl není...
Být tebou bych upgrade plánoval tak za rok, možná dva (až se rozjedou ddr4 ramky)

Já to myslel tak, že pokud chce dělat upgrade mb,cpu a grafiky tak bych počkal až se rozšíří používání ddr4 pamětí, popřípadě novější generace cpu a gk... do té doby bych osobně nic neměnil, ale někdo zřejmě musí mít to nejlepší... vaše peníze, vaše věc

No a já si myslím, že pokud upgrade tak na stejné platformě a pokud jinou tak je už lepší rovnou nový stroj, starý střelit jako funkční.

Doplním:
Chceš utratit 18 000,- za upgrade s tím, že to budeš někde plácat doma v kuchyni, no a já ti ukazuji novou sestavu za 20 000,- o řád výkonnější nežli to co máš.