Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace na zvukové profily pro Android

Zdravim,
neznáte nějakou aplikaci na Android na zvukové profily, kde by šlo nastavit zvlášť vibrace pro vyzvánění a zvlášť pro SMS? Nyní používám PhoneProfilesPlus a jsem s ním spokojený kromě těch vibrací. Chci-li totiž profil bez vibrací (jen vyzvánění), tak toto nelze pro SMS nastavit a při přichodu SMS telefon vibruje.
Požadavky:
- pokud možno v českém jazyce
- nastavení melodií pro vyzvánění a SMS
- nastavení hlasitostí pro vyzvánění a SMS
- nastavení vibrací pro vyzvánění a SMS
- nastavení módu letadla (vyp/zap)
Díky.

tak toto nelze pro SMS nastavit a při přichodu SMS telefon vibruje

Ctyri mody vyzvaneni, lze nastavit v zalozce "ring mode" u kazdeho profilu individualne, tedy pokud si nastavis vyzvaneni bez vibraci, taktez se bude chovat i prichozi sms. Tuto apku jsem pouzival nejaky patek tomu, ale to co potrebujes krome letadla a cestiny zvlada. Vypni si vibrace v nastaveni sms.