Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka k pc, jsou lepší bezdrátová?

Vítejte, po letech mi dosloužily další sluchátka. Chtěl bych poradit. U všech se mi většinou pokazily dráty po každodením ohýbání a zamotávání... Tak mě napadlo co si koupit bezdrátová? Ale nejsou poruchovější nebo jiné problémy? Nějaké zkušenosti s nima? Nebo doporučit drátová s kvalitní konstrukcí, aby vydrželi minimálně 5 let, cena tak do 1500kč. Mikrofon není podmínkou. Vždy se mi líbily SteelSeries Siberia V2 za klanových časů to každej chtěl a měl, ale pořád táhnou na ty 2 tisíce a to se mi za to dávat nechce. Podobná za menší cenu? Díky za tipy

U lacinějších bezdrátových sluchátek musíš počítat s nižší dobou fungovat bezdrátově, ideální je najít modely, které jdou přes 5 hodin a hlavně, aby šly dobíjet za běhu třeba z USB kabelu. A jsme u toho, že bezdrátový neznamená, že se to 100% bude používat jen bezdrátově, stačí jednou zapomenout to nepřipojit od nabíječky a jede se na drátu. A jsme zpět u toho tvýho "ohýbání a zamotávání". :-D
Ve všech ohledech je mínus bezdrátových ve váze, baterka + menší elektronika se tam někam musí schovat. Rozhodně něco bezdrátovýho kup, pak rychle vystřízlivíš.
Mám bezdrátový jen kvůli tomu, že s nimi chodím po celým bytě a používám mikrofon. Kdybych to potřeboval jen u kompu, koupím drátový slucháta neb se pak nemusím starat o nabíjení a později jak baterii vyměnit, co tam dát. A hlavně u drátových je větší nabídka s přihlédnutím na komfort nošení na uších.

Tak jsem asi koupil nějakou mr*ku.. http://www.czc.cz/razer-kraken-cerna/123034/produk t
Furt v tom slyším zvuky z pc nějaké pipani, hučení (jsou to zvuky co dělá bedna, slyším je z počítače když si sluchátka sundám) a když scrolluju na netu tak slyším praskání a slyším to ikdyž mutnu zvuk v systému, takže nechápu. Nemají tlačítko na změnu hlasitosti. Když je zapojím do monitoru co má vlastní repráky slyším hlasitý šum a pištění. V zařízeních mi to nic nenačte, asi nemají žádný ovladač. Když chci zapnout ovladač zvuku SoundMax píše- Žádné zvukové zařízení SoundMax, nastavení nelze použít. Nevím co stím kromě vrácení, nevíte čím to může být? jak to fixnout? Achjo