Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu?

Dobrý den,večer ráno či podvečer:)
Potřeboval bych poradit jakou vybrat GPU.
Abych na tom rozjel novější hry alespon na low ale prostě aspon na 30FPS

Moje sestava.

CPU: AMD FX 6300

RAM: DDR3 8GB

GPU: momentálně Ndvidia GT 630 4 GB (Kancelářská)

Zakladní deska:ASrock N68C-GS FX

Tak jakou grafiku ?
Děkuji předem

Tak do 3k max, ta GT 630 je totalně.. na něco víš na co :D
hraju World Of Tanks na low na 90 FPS na medium už to jede na 10 takže jako nic moc.
na Low Assasin's creed Flags na 10FPS.
A hlavně bych na tom chtěl rozjet GTA V což myslím na low by to jelo cca na 20 FPS, když prej rozjedu Gta IV tak i V protože bude méně naročnější.
ale aspoň na to medium no :/

Za necelé 3k je karta Amd r7 260x - myslím že společně s tím 6300 a 8gb ram by neměl být s hraním moc problém... ale podle mě je škoda tam dávat něco slabšího jak r9 270, ta sice stojí něco kolem 4,5 tisíce ale zahrál by sis všechny nové hry i na vyšší grafické detaily :)