Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem namnozeni souboru u one touch

Ahoj vsem, doufam ze dostatecne popisu svuj problem navic nejsem profik tak radit prosim srozumitelne :-D Mam alcatel one touch, chodim na net, obcas na wifi, aplikace stahuju pouze z obchodu play v telefonu, knizky atd z pc. nahodou jsem zjistila ze ve slozce obrazku mam vsehcny ulozene obrazky 7x. v pripade ze si chci dat nejaky z tech obrazku na plochu tak se musim "trefit" do toho originalniho. kopie jsou nespustitelne. kdyz jsem pripojila tel do pc zjistila jsem ze v ulozisti v telefonu mam vsechny soubory 7x (Alarms, DATA, Android, pictures, movie....) pokud rozkliknu treba ty obrazky tak opet je to nepouzitelna kopie originalu - smazatelna. me by ovsem zajimalo jak se takova vec mohla stat a co jsem udelala spatne? a taky zda se toho da zbavit rychleji nez po jednom projizdet a mazat slozky a zjistovat co je original a co ne...nevim jestli nemam vir ale cetla jsem ze vir v telefonu je blbost natoz nejaky antivir tak nevim:-/a jeste dotaz je dobry ten telefon nejak promazavat? myslim najet nekam do nastaveni a dat nejaky promazani nepotrebnych souboru nebo tak neco?

nejsou...ma to od 125kB do 3,5MB...nechapu. v pc maji ikonu prazdneho bileho listu. navic vcera vecer kdyz jsem mela hovor mi telefon nevyzvanel moji melodii (upravena mp3) ale jen "tutal" a tu mp3 se mi nepodarilo dohledat. ted rano jsem ho opet pripojila na pc a uz mi to vubec neukazuje soubory na karte SD...pritom v telefou je vsechny vidim. ve slozce galerie se mi ztratila polovina slozek...proste jakoby to neco zralo...vubec nechapu :-(

dalsi poznatek: kartu sd mam zaplnenou do pulky. na pc se mi ukaze ze je zaplnena ale neukaze cim (zustala jen prazdna slozka notification), ale kdyz jsem tu kartu prendala do ctecky karet a timto zpusobem otevrela v pc tak se vsechny soubory ukazaly...takze si vsechno zalohuju...nevim jestli jediny zpusob nebude obnovit tovarni nastaveni? :-(