Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapojením sluchátek

Dobrý den,

vlastním operační systém Windows 8 a zkoušel jsem na mém laptopu zapojit sluchátka. Kromě toho, že mám jen jeden otvor pro zapojení konektoru (jeden na sluchátka nebo mikrofon), což nechápu, celý život jsem používal otvory dva.. takže asi sluchátka nezapojím, ale co mi vadí více..

... když se zapojí sluchátka, vyskočí velký panel s nastavením zvuku/výstupu, ale přes to ještě vyskočilo okno, kde se to ptalo na to, jestli mám sluchátka, sluchátka s mikrofonem nebo pouze mikrofon.. no, já tam něco zaškrtl a teď mi nejde zvuk vůbec. Problém je, že jsem to okno odškrtl, aby už nevyskakovalo a teď tu funkci nemůžu najít (to malé okno).

Kdyby mi někdo pomohl, tak bych mu byl strašně moc vděčný. Předem děkuji za rady a za pomoc.

Ahoj, tomu druhému nerozumím.
Přes ty panely, jde nějak zprovoznit to okno, které jsem dal, aby nevyskakovalo?

EDIT: Jo, to první chápu, co chceš říct. Tam jsem samozřejmě to zkoušel, mě jde přímo o tu funkci, kdy zapojíš sluchátka a systém se zeptá na jaké..

Přesně tak, ten mám otevřený. Ale to okno. Mě ten ASUS to řídí podle toho, co mám zapojené. Já mám zapojený tedy buď sluchny nebo mikrák, ale zaškrtnutý mám sluchátka s mikrofonem a proto to nejde a tohle šlo navolit jen v tom okně, které vyskočilo ještě přez okno Realteku.