Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamykací obrazovka ve WIN 8.1

Dobrý den, dovoluji si vás požádat o radu - v mém PC vybaveném Windows 8.1 32 bit jsem si několikráte vyměnil uzamykací obrazovku namísto původních obrázků jsem vložil své fotografie.
V současné době by jsem rád své fotografie změnil, ale stále se mi v zamykací obrazovce objevuje mnou naposledy použitá fotografie a žádným způsobem tam nové foto nedokážu nainstalovat.
Rovněž mi odtud zmizely všechny původní windousowské fotografie (vím, že jsou uloženy na C:/Windows/Web/Screen), ale do zamknuté obrazovky je nemohu dostat nazpět. Pro informaci přikládám foto.
Prosím, poradíte mi někdo co s tím ? Všem předem děkuji a přeji hezký den.

No a ked tam teda das prochazet, a vyberes nejaky iny obrazok, trebars obrazok nejakeho slona, tak sa zmeni na lock screen na slona nie? Tak tam proste vyber nejaku neutralnu fotku, ked uz originalny obrazok nemas (neviem kde je ulozeny a ci sa niekde uchovava ak ho zmenis).

Tuto este pise ktosi cosi o mazani cache (ten script maze cache - C:\ProgramData\Microsoft\Windows\SystemData\S-1-5- 18\ReadOnly\LockScreen_Z\*.*)