Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu s výběrem PC zdroje pro mojí sestavu.
Moje sestava je:
Zákl. deska MSI 990FXA-GD80
Procesor AMD FX8350
RAM 12 GB Corsair XMS3
Graf. karta SAPPHIRE HD 7850
Prim. disk WD BLUE 1TB
Secu. disk SAMSUNG HD154UI
BD/DVD-RW mechanika LG

Děkuji za odpověď.
P.S. CCA do 3000 Kč.Děkuji

No já tam teď mám nějakej ENERGYKNIGHT 500W a při vysokym zatížení se bez bluescreenu začne furt dokola restartovat,cca 10 minut a pak normálně naskočí a vše funguje ok,ani to nechce kontrolu disků,ani nehlásí nic potíže,tak usuzuju,že ten zdroj to přestal zvládat.

Mám to první...ale to jsem fakt nekupoval já zdědil jsem to se skříní od známýho,tak jsem to zkusil provozovat. :-D Evidentně to nejede... :-DTakže seasonic 550 nebo 650?Upgrade grafický karty určitě přijde,hned jak mi něco nepůjde na ULTRA...

Děkuju za radu,co myslíš,to co jsem psal výše,mohlo by to být zdrojem ne? při dlouhodobé zátěži počítače se zničehonic zrestartoval a nechtěl se rozběhnout.Snahu měl,ale přišlo mi,že když začal načítat disky,zak se znovu zrestartoval a to dělal pořád dokola až po nějaké době se chytil a běží,ale nezkošel jsem zátěž,nechci aby odešlo něco dalšího.Sbírám názory,zatim co jsem zjišťoval,tak to byli většinou tipy na zdroj.Ptal jsem se na to nadšenců do PC,ale nejsou to PC-mágové no.

To vim,ale nemam od koho,nikdo mi ho nepůjčí...a ty co mam doma ze starejch PC,tak jsou NONAME 350W.To ho radši koupim o to nejde,kdyby se to opakovalo,tak dojdu reklamovat komponenty,jsou ještě v záruce a něco z toho bude v čudu.

To asi ne,mam dobře větranou skříň a navíc si na tohle dávám pozor a pravidelně ho čistim.Kdysi mi od prachu vyhořela grafická karta,tak od tý doby se snažim to hlídat a jakmila vidim na něčem vrstvičku prachu,tak to opatrně vyfoukám.spíš si právě myslím,že ten zdroj odchází,protože jak jsem psal mam ho 6 let a teď dva roky to běhalo spolehlivě,až teďka to udělalo tohle... a mohl bys ještě třeba poradit nějakej dobrej chladič procesoru?mam tam takovej nepraktickej,zabírá mi dost místa.Nepřehřejvá se,ale je moc vysokej,vlastně se skoro dotýká protějšího deklu.

Jasně,ale zatím bych to nechtěl zatěžovat,abych něco nepoto.chladič zatím sedí a drží,tak jsem ho nechal.měl jsem ho předtím na phenomu X2 550 BE a před tim na athlonu a sedí i na AM3+.ok tak dík za radu,koupim ten 650W zdroj a kdyby se to opakovalo,tak sem na forum napíšu,třeba si všimneš a poradíš dál.Díky moc,aspoň vím,co je kvalitní značka zdroje a do budoucna budu kupovat jen tyhle. :-) Spíš děkuju všem,co se zapojili do diskuse.Je lepší znát víc názorů.