Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje se wifi připojení windows 7

Zdravím, dělal jsem u svého notebooku Acer Aspire E1-531 novou instalaci Windows 7 Ultimate. Nainstaloval jsem všechny potřebné ovladače z oficiálních stránek aceru, ale nikde se mě nezobrazuje možnost připojení na wifi. Připojení přes kabel normálně funguje. Mam tento síťový adaptér Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet. Ve správci zařízení mam i Broadcom Virtual Wireless Adapter, který ukazuje, že pracuje správně a má i nejnovější ovladač. Zapínal jsem wifi i pomocí fn+f3, ale bezu výsledku. Klávesové zkratky jinak určitě fungují. Zkoušel jsem vypnout i antivir a firewall, ale také bez výsledku. Díky za případné rady.

Mechanický knoflík tam určitě žádný není. Akorát jsme tam hodil na začátku nějaké špatné ovladače, tak jestli to na to může mít teď nějaký špatný vliv. Teď když na to koukám, tak mam ve správci zařízení nějaký neznámý síťový adaptér bez ovladačů a pak dvakrát základní systémové zařízení, také bez ovladačů. Ale vůbec nevím co je to zač, windows na to ovladač automaticky nenajde.

Já už jsem fakt v koncích mam tam snad vše z oficiálu aceru, tak už nevím co ještě nainstalovat.

Recovery jsem takto spustil, ale zobrazila se pouze černá obrazovka, která šla následně pouze potvrdit a začli se ihned načítat windows.