Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet,zapíná se displej

Ahoj,mám otázku..
mám tablet,a když ho nechám ležet,a třeba jen poslouchám písničky (v noci vypnu displej)
tak se mě někdy sám od sebe zapíná displej.(rozsvítí se)
někdy to udělá i na nabiječce,a někdy i když nemám spuštěný žádný programy..
když ho vypnu,tak se zapne znova,a udělá to snad 3x,4x zasebou dokud nezůstane zhasnutý.
co dělat aby tohle nedělalo a zůstal vypnutý ? díky

Moje elektronika to taky dělá. Většina mých mobilů/ tabletů takhle blbnula na nabíječce. Podle mě to může souviset i s výkyvy v el. proudu, že se třeba na chvíli přestane zařízení nabíjet a pak se zase začne nabíjet (to může způsobit to, že se zapne displej, nebo zařízení)
Ale to je jen moje představa, jestli to tak je, to nevím :)