Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno citacka kariet prestala fungovat

Caute, mam tuto citacku http://www.alza.sk/connect-it-ci-107-book-d360487. htm a asi po 2 mesiacoch prestala posluchat. Neviem ci je problem v softvery alebo v nej. Robil som na pc a niekolkokrat po sebe som zapocul windowsacky zvuk pripojenia a odpojenia zariadenia, ked som pozrel co to robi tak to bola tato citacka. Restartol som pc a vyhodilo oznam, ze sa zariadenie nenainstalovalo spravne (v prilohe obrazky). Skusal som aktualizovat ovladace, nepomohlo, v biose vyzera byt vsetko pozapinane tak neviem ci odisla do vecnych lovist ona alebo nejaky ovladac, ktory sa tvari ze je v poriadku kedze doteraz stym nebol problem..

ppdla dostupných recenzií cca polovica ludí spomína u tejto čítačky problémy počnúc tým,že po velmi krátkej dobe prestala čítačka fungovať úplne,akončiac tým,že počas používania sa musí v určitých intervaloch odpojiť a znovu pripojiť k počítaču,inak prestane reagovať a počítač prestane vidieť do nej vložené karty,takže vcelku sa jedná zas o nepodarok made in china,ktorý je síce lacný ,ale v podstate stojí za prd.....