Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freezovaní windows 7,8 při startu

Měl jsem v počítači GK Gtx470, a po nějaké době se mi sesypal pc a GK přestala fungovat(možná).
Při startu mě vždy W7 zamrzalo a W8 dělalo Loop. Kartu jsem tedy vyměnil a dal jsem tam provizorně 9600GT, která funguje na základních ovladačích od Microsoft ale když jsem teď naisntaloval ovladače od Nvidia (chtěl jsem si něco zahrát) tak se počítač zase sekl při logu windows a tak jsem odinstaloval ovladače a zase pohoda. Čím to může být ? děkuji jsem trochu v pasti, přeinstalace windows tak 3x, tím to nebude.

Přikládám události windows, díky moc za pomoc

Služba DCOM zjistila chybu %%1084 při pokusu o spuštění služby wuauserv s argumenty za účelem spuštění serveru:
{E60687F7-01A1-40AA-86AC-DB1CBF673334}

Služba Zprostředkovatel domácích skupin závisí na službě Hostitel poskytovatele rozpoznávání funkce, která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Nepodařilo se zahájit závislou službu nebo skupinu.

Služba DCOM zjistila chybu %%1084 při pokusu o spuštění služby WSearch s argumenty za účelem spuštění serveru:
{9E175B6D-F52A-11D8-B9A5-505054503030}

Služba DCOM zjistila chybu %%1084 při pokusu o spuštění služby EventSystem s argumenty za účelem spuštění serveru:
{1BE1F766-5536-11D1-B726-00C04FB926AF}

Služba DCOM zjistila chybu %%1084 při pokusu o spuštění služby ShellHWDetection s argumenty za účelem spuštění serveru:
{DD522ACC-F821-461A-A407-50B198B896DC}

Služba Služba seznamu sítí závisí na službě Sledování umístění v síti (NLA), která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Nepodařilo se zahájit závislou službu nebo skupinu.

Služba DCOM zjistila chybu %%1068 při pokusu o spuštění služby netprofm s argumenty za účelem spuštění serveru:
{A47979D2-C419-11D9-A5B4-001185AD2B89}

Zavedení následujícího ovladače pro spouštění počítače nebo systému se nezdařilo:
AFD
aswRdr
aswRvrt
aswSnx
aswSP
aswVmm
CSC
DfsC
discache
NetBIOS
NetBT
nsiproxy
Psched
rdbss
spldr
tdx
Wanarpv6
WfpLwf

Služba Mini-přesměrovač SMB 2.0 závisí na službě Obálka a jádro minipřesměrovačů SMB, která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Nepodařilo se zahájit závislou službu nebo skupinu.

Služba Služba rozhraní síťového úložiště závisí na službě NSI proxy service driver., která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Zařízení připojené k systému nefunguje.

Služba Podpora rozhraní NetBIOS nad protokolem TCP/IP závisí na službě Ancillary Function Driver for Winsock, která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Zařízení připojené k systému nefunguje.

Je toho fakt hodně :( ještě jednou díky .

;)

Nedalo mi a skusil som "otukat" firmu SlimWare.
Majetok, pocet zamestnancov, aktiva na burze NIC.

Ma (aspon sa chvali) certifikat Microsoftu. Kedze Microsoft je softverova firma a okrem mysi a klavesnic (stejne OEM China) ziadny HW nevyraba, je to o ****

Tak ma napada, ako to je u firmy SlimWare (a ich SlimDrivers):

1. je to super svetova firma, ktora vie (lepsie ako vyrobca HW, pre stovky, tisice HW a mnozsto OS) napisat ovladace?
2. alebo len kradne ovladace od znamych firiem, je to legalne (licencie)
3. absolutne nechapem, preco si bezny uzivatel mysli, ze firma "tretej strany", alebo uplne garazova firma vie napisat ovladac na dany hardver lepsi ako vyrobca daneho hardveru?

P.S. ked mate notebook, ovladace stahujte zo stranok vyrobcu NB (ziadna garazova firma nema lepsie).
ked mate PC, tak ovladace stahujte zo stranky vyrobcu zakladnej dosky + na grafiku, zo stranky vyrobcu garafickej karty.
Amen.