Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu.

Moc prosím zadám parametry Pc a chtěl bych poradit Grafickou kartu ,současná je slabá.
Takže-základní deska -Asus K8N4-E
Procesor -AMD Sempron 3000+
RAM 2,5 GB
OS W7 Profesionál
Současná grafická karta - Radeon X300/X550/X1050-vyhrazená gr.pamět 128 MB ,celková dostupná 1151 MB,
vyhrazená systémová - 0
Hry nehraju ,ale sekají se mě videa.Cenu do 1200 Kč.
Moc děkuji,hlavně aby tam šla.

TAK DÍKY ZA RADU,ZVAŽUJU TO PRÁVĚ.
Mám ještě jeden PC PO DCEŘI TEN JE TROCHU RYCHLEJŠÍ ,MÁ KARTU NVIDEA GeForce 8400 GS -JE TATO LEPŠÍ?? TENTO PC MÁ PROCESOR Intel Caleron CPU 420,1,6 Ghz a RAM 2GB ,ZÁKLADNÍ DESKA JE ZDE MSI ,jestli je to správně s deskou.Který tedy je lepší a který PC POUŽÍVAT POPŘ.JDOU NĚJAK VYLEPŠIT NAVZÁJEM ,ŽE BYCH Z JEDNOHO DO DRUHÉHO NĚCO PŘENDAL A JEDEN ODSTAVIL.Moc tomu nerozumím a tak se ptám a za rady moc děkuji všem.