Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace windows 8 chyba 0xC004F074

Ahoj snazim se aktivovat moje win8 bouzel neustale hazi tuto chybu 0xC004F074 nasel jsem nejake moznosti reseni vyzkousel vse ale problem pretrvava.
Jedna se notebook dell XPS 15 (L521X, Mid 2012) win byli legalne instalovany ma samolepku win na spodni strane.
Zkousel jsem vse z navodu nize bouzel neuspesne pri skenovani to naslo nejake chyby ktere pry nelze opravit.
Nevi si nekdo rady s tim jak to opravit ?? Licencni klic jsem vytahl z biosu pomoci produkey programku.
postupoval jsem podle odkazu nize Mam 100 chuti tam hodit sedmicky ale nechce se mi preinstalovavat veskery aplikace.

http://atechjourney.com/how-to-fix-activation-erro r-0xc004f074-in-windows-8.html/

product key z bios slices nieje určený na priamu aktiváciu,ale na autoaktiváciu presne tej verzie windows,ktorá k nemu prináleží-slúži to na reinštaláciu/recovery inštaláciu dodaných OEM windows spolu s notebookom,takže buď tam nainštaluj verziu windows,ktorá bola dodaná s notebookom,alebo si zakúp platnú licenciu pre windows,ktorý sa tam pokúšaš inštalovať a aktivovať,iná možnosť nieje....