Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nefunguje tak jak má

Zdravím vás. Mám dotaz na někoho schopného. Prosím vás mám nový notebook ASUS X751LD TY060 Win 8.1 64bit. Vesele jsem ho vybalil vše správně nastavil a vesele se pustil do toho ho řadně vyzkoušet. První hru kterou jsem zvolil je GTA IV nejlepší volba to není, ale chtěl jsem to porvnat s mím stolním počítačem. Nainstaluji vše bez problému, spustím, a jak kdyby v něm nebyla ani grafická karta, která je uvedena. V nastavení videa mi nedovolí grafika víc jak 800x600 a žádné další nastavení není povolené. I při žuvání samoného systému mi příjde jak kdyby procesor není ten který tam je a to samé s grafikou. Nic mě nenapadá veškeré ovladače jsou nainstalované.

Kompatibilní je to by se mi jinak nespustila je odzkoušená. Jen s tou grafikou je problém. Dělám to furt dokola a ani to zakázání nepomohlo. a ovladače sem u všeho aktuální. Pro minotr a všude je nastavení Intel HD grapfika a nejde mi nastavit NVIDIA místo ní.