Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvorenie prezentacie vo webovom rozhrani/v niecom inom

Chcel by som vytvorit taku "prezentaciu" ktory by vyzerala priblizne ako napriklad CD k nejakemu PC magazinu,samozrejme nieco jednoduche. bolo by tam menu,v ktorom by boli odkazy ktore by boli vlastne Albumy fotiek a nejake odkazy by odkazovali na rozne texty a tak. A na kazdej "strane"(ci uz fotoalbume,alebo za textom) by bolo pozadie(obrazok). Nevedeli by ste poradit typ ako to spravit?

Jedine co ma napada je spravit to ako web(napriklad to tak mavaju CDcka casopisov o PC atd..)

popripade existuje nejaky program ktory by vedel nieco taketo spravit? dufam ze som to ako tak naznacil,co vlastne myslim,ak nie tak sorry,no fakt ma nenapada ako inak to opisat:-|

dakujem

Udělej jí menu ve Wordu a ulož to jako HTML. Na CD je to jednak jedno, druhak to stejně neocenía jestli se to bude načítat o 10 vteřin déle, je fuk.
Jednou jsem dělal menu na CD v nějakém prográmku snad AutorunCD. Bylo dost pracné, ale výsledek byl super. S popisy, náhledy...

edit://našel jsem to, bylo to v tomhle. Fakt profi výsledek.
Autorun-Lab