Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při zápínaním pc

Ahoj
Mám starší pc a při zapnutí začne nahlas hučet větráček jako při klasickém zapnutí.. Jenže větráček hučí dál a nnenajdou ani Windows. Když vzadu na zdroji přepnu rychle tlačítko zap/vyp tak na nějaký pokus se PC normálně zapne.. Chci se zeptat jestli by to mohl být špatný zdroj nebo jestli něco jiného.
Popř. Existuje nějaký program na zjištění špatného hardware??
Všem díky za rady.

Je to problem v zdroji alebo na zakl.doske alebo blby kontakt na RAM moduloch apod.

program na zistenie vadneho hardware neexistuje, ani na nosenie piva z chladnicky. Najprv skus iny zdroj si pozicat na test (z ineho PC) a kontroluj kondenzatory na zakl.doske