Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknuti pc - cerno

Zdravim,
potreboval bych prosim poradit ohledne zasekavani pc.
Pocitac v pohode nabehne, bezi klidne par hodin pokud se jen surfuje na netu. Pokud ale spustim video atd uz ulozene nebo streamove ci nejakou hru ( zadne narocne pouze online hry napr z hry.cz atd na seznamu ), sekne se tak ze vetraky bezi ale obraz hned zcerna ( nereaguje na alt f4, ctrl alt del ani tlacitko vypnuti.. pouze rst ) pote opet nabehne v pohode ( teda krom toho ze windows haleka ze nebyl vypnut spravne )
Vyloucene priciny: veskere vetraky jsou naprosto ciste a teplota cpu nepresahne 46stupnu
vyzkousel jsem i vymenit cpu i desku.

Mozna pricina? Prosim o rady. Dekuji

Je tedy celkem mozny ze je to i tim zdrojem? Zkousel jsem program na testovani hardwaru, zatez atd a pokazde se to seklo.. pri testovani by mela byt tim padem i vetsi zatez na zdroj kdyz bezi komponenty naplno a kdyz je vadny tak to nezvladne a sekne se to?

Zdroj nevim co je to za typ, bude to nejaky obycejny, deskou to urcite nebude dela to i na jiny MB, ktera je odzkousena a v poradku..
jediny co nemam odzkouseno je zdroj a gpu...zkusim sehnat jiny zdroj na test a gpu pichnu do jineho pc a uvidim