Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pentium 4 socket 478

Dobrý den,
sháním starý procesor Intel Pentium 4 na socket 478 min. 3GHz.
Nevíte někdo, kde jej koupit nejlépe v Praze? Ptám se zde na poradně, protože si myslím, že zde uživatelé mohou znát nějaké odzkoušené např. IT bazary, kde jsou takovéto "starožitnosti" apod.
Děkuji za každý příspěvek.

Když už je vlastně řeč o té grafice. Před časem jsem zde řešil problémy s nVidia GeForce NX6200AX. Stále ji suším doma :-) Je možné, že nemusí fungovat správně, když je v PC zdroj postaršího data s výkonem 250W? Případně, jestli někdo dokáže odhadnout jak se může projevovat funkčnost se slabým zdrojem? Děkuji

jak se může projevovat funkčnost se slabým zdrojem?

Asi skor myslis (ne)funkcnost. PC sa napriklad vobec nemusi zapnut (nenaskoci obraz) alebo sa restartuje pri zatazi.
Tie veci mas doma, nie? Idealne by bolo proste to skusit, nic hrozne sa s tym elektroodpadom stat nemoze.

6200 nepôjde korektne s 250W zdrojom ani omylom,resp.vyžaduje min.19A na 12V vetvách,to nedávali ani lacnejšie 350W zdroje,tam bolo obvykle max 12-14A...s 9550 ATi si oproti 9100 nepomôžeš skoro vôbec,9550 sú preznačované 9200-ky,takže to bude ako presadnúť z kolečkových bruslí na trojkolku,9550 nieje odvodená od 9500 atiny,