Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vliv procesoru

Chtěl bych se zeptat jak moc velký vliv má procesor na hraní her. Když moje GK i ram splňují doporučené požadavky, ale procesor jen minimální. Děkuji za odpověď.

Nejde jednoznačně odpovědět některé hry se více opírají o procesor a některé o grafiku kdyby procesor nestíhal skripty psalo by ti to, že máš sice 23 a více FPS ale hra by vypadala jako obrázkový kalendář. Zato např. strašně moc her má přehnané požadavky viz. watch dogs I5 byl minimální požadavek a já si to s 965kou black edicí tahal na ultra.