Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

1. FINANČNÍ LIMIT - 21 000 Kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - Mám vlastní, Windows 7, 64bit

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? nebo požadujete, aby bylo PC sestavené/otestované z
e-shopu?
PC sem nikdy neskládal takže asi ten e-shop. Nejlépe v CZC.CZ

5. MONITOR - Dodat se sestavou

Děkuji předem za všechny odpovědi :-)

Radši mu dej nějakou lepší pc skřín. Já si koupil Zalman Z1 a už bych ji nekoupil tedy bedny pod 1500kč. Vibrace jak prase jak u grafiky když je ventilátor na plné pecky tak mechanika. Poté jsem jsi koupil SilentiumPC Gladius X60, černá 1700kč a jsem spokojený. Tedka aspon vím že bedny pod 1000 už vůbec a pod 1500 taky nic moc.