Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový Notebook do 15 000,-

Ahoj, chtěl bych si pořídit notebook. Cena do 15 000,- Mě zaujal tenhle http://www.alza.cz/asus-x550ln-xo076h-d1480927.htm ... , co si o něm myslíte, popř co jiného by jste mi doporučili. Myslím že vypadá fajn a má dobrý výkon za slušnou cenu. Plánuji použivat ho všeobecně, tzn. internet, photoshop, java, php a taky bych chtěl rozjet aspoň současné hry třeba na nízké střední detaily, aby měl trochu výkon.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Sestavu přece nechceš. (karel)

Myslím, že výkon mi bude stačit lepší GPU za tu cenu neseženu akorát si nejsem jistý CPU má uvedené 1.6 tak jestli nebude slabý a když se přetaktuje tak 2.6 jestli to nebude třeba dělat něco špatného, když ho budu zatěžovat dlouho třeba virtualizací a co ostatni skutečnosti. Na internetu jsem si všiml, že někomu hlučel HDD nebo GPU a špatné drivery, mám se bát že by mohl být vadný i když bych typ že měl někdo prostě smůlu.