Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s monitorem

Ahoj, mám problém s tím že vše na svém monitoru vidím dvakrát. Text a ten samý text jemně průhledný posunutý o pár milimetrů doprava.. Co s tim?

Děkuju předem ! :)

Je to problem blbeho kontaktu kabla na niektorej strane. Alebo blbe zakonecenie (urvata suciastka v monitoree, co ale nepredpokladam).
Pouzivas nejaku DVI-VGA redukciu? AK ano tak ju vymen. Ten druhy kabel si uz skusal? Urcite je to dobre dotlacene na oboch stranach do konektora?