Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta

Mám zvukovou kartu AC97 a nainstaloval jsem ovladač Realtek AC97 audio driver(všechny možné verze) a stále mi to hlásí že zvukové zařízení neexistuje.Prosím poradte co mám dělat....:-/
Můžete psát i na mail Sillas@centrum.cz

Zvukova karta "AC97" neexistuje. AC97 je rozhranie, na ktore je zapojeny zvukovy chip, tzv "AC97 codec" (nepliest si to so SW kodekmi).
Potrebujes ovladace pre ten zvukovy chip, neviem z akeho dovodu si tam davas ovladac pre realtek, najprv napis aku mas zakladnu dosku a potom sa da radit ze aky ovladac potrebujes.

Vetsina firem se totiz nestydi za sve chipy a pise nazev jejich zarizeni, ale Realtek sve zarizeni nazvano jen jako Realtek AC97. :-/
No a tak kdo nevi co ma, tak tam cpe zasadne Realtek, daji totiz do googlu AC97 a bvyhodi jim to Realtek AC97. :-D
Par takovejch znam.;-)