Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stolni pocitac a pevny disk.

Dobry den, mam doma stolni pocitac. Koupil jsem ho od kamarada za 2000kc. Grafika, procesor a ramky kupoval nove. Na novejsi hry uz to neni, ale statsi to zvlada vyborne. Jen je problem, ze kdyz hraju delsi dobu tak se pc sam vypne a restartuje. Nekdy se stane jako by to nemohlo najit pevny disk. Ten kamarad rikal ze hard disk je stary. Delal jsem i test a ukazovalo to ze hodne casti disku je poskozeno. Tak se chci ujistit, ze kdyz?koupim novy hard disk tak bude zas slapat jak ma. Diky za odpoved.

Co? Zdroj? Ne, program se jmenuje: "Vlastní optická čidla na kebuli a nejlépe fotoaparát a pořídit snímek štítku zdroje."
Pozn.:

Ram 3gb.

Pokud budu odvážná školačka a neexistující fyzikální jednotku grambity odvážně odhadnu na 3 GiB, pak je otázka, kolik a jaké moduly byly užity ==> CPU-Z