Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava 13-15.000 (bez monitoru,OS)

Od notebooku k počítači. Je mi to blbé zakládat další vlákno ale rozhodl jsem se že se na notebook vykašlu jenom přece na něm si toho za ty peníze moc nezahraju. Koupím si radši levnějsí PC a zahraju si toho o malinko více. Prosím tedy o radu či navrhnutí sestavy bez monitoru a OS do 13.000 úplný strop je těch 15k ale to jen v případě že by byl větší nárust výkonu. Kdyby třeba pan M-Pol mohl něco dohodit byl bych moc rád :-) Jestli Intel nebo AMD nechám na vás Inteláci jsou dražší a nevím zda se do téhle cenové kategorie vyplatí. Děkuji mockrát (PC si sestavím sám)

Jo pro tebe opravdu raději asi AMD s Intelem by sis těžko poradil.
(jinak jednoznačné to není ani omylem a vysvětlovat to někomu pořád dokola už mě nebaví)
Ještě jednou, kup si "traktor" za čas dokoupíš paměť možná čtyřhrnkový procesor 83xx.